zdrowe stawy i kości

Zdrowe stawy i kości

choroby stawów stają się coraz bardziej powszechnym problemem. Niepełnosprawność spowodowana chorobami stawów obecnie zajmuje czołowe miejsce na liście chorób zarówno zwierząt, jak i ludzi. W sportach prawidłowa praca stawów jest kluczem do wysokiej wydajności i zdrowia psiego przyjaciela. Ważne jest dbanie o stawy rosnących psów, szczególnie dużych ras. Wzmacnianie tkanki chrzęstnej i kostnej, pozwala wydłużyć życie psa w dobrej kondycji ruchowej.

bez względu na to, czy jest to szczenię, dorosły pies pracujący, dorosły pupil – towarzysz spacerów i leżenia na kanapie, czy też pies u kresu swoich dni, jest bardzo istotnym krokiem w dbaniu o zdrowy i silny aparat ruchu Twojego psa.

Pies jest zwierzęciem, które ma układ pokarmowy drapieżnika. Powinien spożywać mięso i warzywa korzenne, ewentualnie dobrze przerobione zboża i warzywa, które w naturalnych warunkach zapewniałby sobie poprzez zjadanie treści pokarmowej upolowanego ptaka, zająca, czy innego roślinożercy. Taka treść pokarmowa jest już nadtrawiona, więc układ pokarmowy psa nie musi trawić bardzo ciężkostrawnych dla niego zbóż! Pamiętaj- pies to nie kura!
Wiecej informacji znajdziesz w naszej poradzie o stawach i kościach dla psów

Dostawa

  • DHL UPS
  • DHL Access Point

Formy płatności

  • Przelew
  • Płatność za pobraniem
  • karta upominkowa

Caninsien-Newsletter

Dołącz do nas