CANINSIEN 4RECOVER

Dostępność: Produkt dostępny

21,00 zł netto / 22,68 zł brutto

OPIS PREPARATU

Wątroba to biologiczna fabryka organizmu odpowiadająca za przemianę materii, filtracje toksyn i magazyn witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, które są silnymi antyutleniaczami i według najnowszych badań – w wysokim stopniu wzmacniają system odpornościowy, a także wykazują działanie naturalnych antybiotyków. Wzmożony wysiłek, syntetyczne antybiotyki, czy źle zbilansowana karma wpływają niekorzystnie na pracę wątroby, dlatego w takich wypadkach warto zabezpieczyć organizm podając 4Recover.

Unikatowy skład oparty jest na wykorzystaniu działania ziół, które na nowo poznawane są przez specjalistów medycyny naturalnej. Działanie preparatu opiera się na sprawniejszym dostarczeniu szkodliwych substancji do wątroby w celach przefiltrowania i wydalenia, a następnie regenerację oraz uzupełnienie niedoborów witamin antyoksydacyjnych. W tym celu wykorzystano leczniczą moc miłorzębu japońskiego, ostropestu plamistego oraz karczocha zwyczajnego.

  • Ginco biloba, czyli miłorząb japoński, poprawia krążenie krwi, zmniejsza lepkość i rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu usprawnia przepływ krwi przez wątrobę.
  • Szkodliwe substancje, które pojawiają się po oczyszczeniu krwi w wątrobie muszą być szybko wydalone, w tym celu wykorzystano właściwości karczocha zwyczajnego. Ma on właściwości żółcio- i moczopędne.
  • Silimaryna pozyskiwana z owoców ostropestu plamistego ma za zadanie zregenerować wątrobę, wpływając na sprawniejsze wytwarzanie nowych hepatocytów. Działa również ochronnie poprzez uszczelnianie błon komórek wątrobowych.
  • Dopełnieniem preparatu jest kompleks witamin, głównie rozpuszczalnych w tłuszczach (AD3EK), które uzupełniają rezerwy zmagazynowane w wątrobie.

Chcesz wzmocnić psa, zastosuj Caninsien 4Recover. 

ZALETY PREPARATU

sprawdza się u szybko rosnących i starszych psów

idealny dla psów dużych ras i z nadwagą

doskonały dla psów użytkowanych sportowo, u których stawy są najbardziej obciążone

wspomaga psy z wszelkiego typu zwyrodnieniami stawów i chorobami układu ruchu

idealna na kości i stawy u psa

CERTYFIKACJE

DAWKOWANIE PREPARATU

Propozycje dla ciebie

OPINIE O PREPARACIE

Bardzo polecam, moje sie zajadały, a bardzo wybredne sa :) mile zaskoczenie :)

Podziel się z nami Twoją opinią o preparacie.

<br /> <b>Notice</b>: Trying to get property of non-object in <b>/home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php</b> on line <b>159</b><br />


Notice: Trying to get property of non-object in /home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php on line 162


Notice: Trying to get property of non-object in /home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php on line 164

Napisz swoją opinię

Dostawa

  • DHL UPS
  • DHL Access Point

Formy płatności

  • Przelew
  • Płatność za pobraniem
  • karta upominkowa

Caninsien-Newsletter

Dołącz do nas