CANINSIEN 4NERVS

Dostępność: Produkt dostępny

21,00 zł netto / 22,68 zł brutto

OPIS PREPARATU

W preparacie 4Nervs wykorzystano znane od wieków działanie ziół uspokajających. Zalicza się do nich najbardziej znana melisa lekarska, chmiel i kozłek lekarski. Zioła te działając w swoim towarzystwie dają najlepsze rezultaty, gdyż wykazują tzw. efekt synergii. 

  • Najbardziej popularnym ziołem łagodzącym stres jest melisa. Melisa lekarska ma również działanie rozkurczające, które mogą pojawić się w nerwowych sytuacjach.
  • Kozłek lekarski, inaczej waleriana, zmniejsza wrażliwość układu nerwowego. Zwiększa przepływ jonów chlorkowych do wnętrza komórek, co wywołuje uczucie odprężenia. Zaletą waleriany jest działanie nasenne, jednak w porównaniu do farmakologicznych środków nie działa otępiająco.
  • Zielona herbata, prócz znanych właściwości wspomagających trawienie, zmniejsza ryzyko chorób neurodegeneracyjnych.
  • Podobne właściwości ma również chmiel, gdyż chroni neurony przed uszkodzeniem w wyniku stresu oksydacyjnego. Wyciąg z szyszek chmielu stosowany jest w minimalizowaniu nadpobudliwości nerwowej. Wycisza popędy płciowe, co sprawdza się u psów w sezonie cieczek.

W walce ze stresem najlepiej działają hormony szczęścia, których produkcję pobudza kompleks witamin z grupy B. B-witaminy uczestnicą w metabolizmie neurotoksyn redukując tym samym uczucie niepokoju. Jednocześnie hormon stresu jest ograniczany przez obecność magnezu, dlatego 4Nervs uzupełnia jego niedobór.

  • Tryptofan to aminokwas, w wyniku którego powstaje serotonina i melatonina. Są to hormony wpływające pozytywnie na jakość snu i komunikacje między komórkami nerwowymi

Preparat jest naturalnym preparatem, opartym tylko na naturalnych wyciągach roślinnych, dlatego jego działanie łagodzi stany lękowe, pies pozostaje cały czas świadomy. Dla należytego efektu należy zacząć podawanie preparatu kilka dni przed sytuacją stresogenną. Najlepszym sposobem na stałe złagodzenie stresu u psa jest przyzwyczajenie i odpowiednia nauka, szkolenie.

ZALETY PREPARATU

sprawdza się u szybko rosnących i starszych psów

idealny dla psów dużych ras i z nadwagą

doskonały dla psów użytkowanych sportowo, u których stawy są najbardziej obciążone

wspomaga psy z wszelkiego typu zwyrodnieniami stawów i chorobami układu ruchu

idealna na kości i stawy u psa

CERTYFIKACJE

DAWKOWANIE PREPARATU

Propozycje dla ciebie

OPINIE O PREPARACIE

A jak nigdy, napisze cos. Bardzo zadowolony jestem z supli, polecam ;-)

Ja z kolei mam nerwusa strasznie, ciezko go opanowac, gdziekolwiek wykjdziemy, czy to weterynarz czy na ciecie jest tragedia, podaje dosłownie kilka kropel dwa dni przed takim wyjsciem i mam spokoj, bardzo wydajny. Polecam ;)

Podziel się z nami Twoją opinią o preparacie.

<br /> <b>Notice</b>: Trying to get property of non-object in <b>/home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php</b> on line <b>159</b><br />


Notice: Trying to get property of non-object in /home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php on line 162


Notice: Trying to get property of non-object in /home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php on line 164

Napisz swoją opinię

Dostawa

  • DHL UPS
  • DHL Access Point

Formy płatności

  • Przelew
  • Płatność za pobraniem
  • karta upominkowa

Caninsien-Newsletter

Dołącz do nas