CANINSIEN 4DIGEST

Dostępność: Produkt dostępny

21,00 zł netto / 22,68 zł brutto

OPIS PREPARATU

Alergia pokarmowa u psa? Biegunka u psa? Obstrukcja? Problemy na tle układu pokarmowego to najczęstszy problem, z którym borykają się właściciele psów. Proces dobrania odpowiedniej karmy, niestrawność niektórych smakołyków, czy podkradziony “przysmak” na spacerze często kończy się bólami brzucha, biegunkami lub wymiotami.

4Digest reguluje pracę jelit i wspomaga leczenie zaburzeń trawiennych.

Jest to preparat wykorzystujący właściwości znanych i cenionych ziół w ziołolecznictwie:

  • Imbir ułatwia trawienie dzięki olejkom zawartym w kłączach. Pobudzają one wydzielanie śliny i soku żołądkowego, co wzmaga apetyt. Przeciwdziała wymiotom łagodząc mdłości, a także leczy wzdęcia.
  • Silne działanie przeciwwymiotne ma doskonale znany olejek miętowy pozyskiwany z mięty pieprzowej.
  • Podobne właściwości ma koper włoski, gdyż działa rozkurczająco na mięśnie gładkie, sprawdza się w przypadku kolek i wzdęć. Pobudza ruchy perystaltyczne, ułatwiając wchłanianie składników z treści pokarmowej.
  • Oregano ma ogromne właściwości lecznicze, między innymi na układ pokarmowy. Skutecznie usuwa szkodliwe bakterie z przewodu pokarmowego, jednocześnie nie wpływa negatywnie na pozytywna florę jelitową. Działa rozkurczająco na mięśnie gładkie, a więc i przeciwbólowo. Poprawia apetyt i działa żółciopędnie.
  • Na łagodzenie skutków przejedzenia sprawdza się anyż, który mobilizuje układ pokarmowy do wzmożonej pracy. Pobudza wydzielanie soków żołądkowych, działa żółciopędnie oraz wpływa na ruchy perystaltyczne. Jest sprawdzonym środkiem na niestrawność, wzdęcia i gazy.

Zawarte w 4Digest tokoferole mają za zadanie ochraniać wątrobę przed toksynami, które często dostają się do organizmu wraz z nieodpowiednim pokarmem. Zapobiega jełczeniu tłuszczu.

ZALETY PREPARATU

sprawdza się u szybko rosnących i starszych psów

idealny dla psów dużych ras i z nadwagą

doskonały dla psów użytkowanych sportowo, u których stawy są najbardziej obciążone

wspomaga psy z wszelkiego typu zwyrodnieniami stawów i chorobami układu ruchu

idealna na kości i stawy u psa

CERTYFIKACJE

DAWKOWANIE PREPARATU

Propozycje dla ciebie

OPINIE O PREPARACIE

Mam psa z alergią pokarmową, od zawsze pojawiały się problemy z trawieniem, a po 4DIGEST problem ustał! żadnych biegunek Jestem bardzo zadowolona.

Podziel się z nami Twoją opinią o preparacie.

<br /> <b>Notice</b>: Trying to get property of non-object in <b>/home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php</b> on line <b>159</b><br />


Notice: Trying to get property of non-object in /home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php on line 162


Notice: Trying to get property of non-object in /home/klient.dhosting.pl/ernco/caninsien.com/public_html/cache/smarty/compile/32/4c/ec/324cec8d271feed5812ada4db7d7951c958b5c80.file.productcomments.tpl.php on line 164

Napisz swoją opinię

Dostawa

  • DHL UPS
  • DHL Access Point

Formy płatności

  • Przelew
  • Płatność za pobraniem
  • karta upominkowa

Caninsien-Newsletter

Dołącz do nas