Dostawa

 1. Dostawa zamówionego produktu zostanie zrealizowana tylko wtedy, gdy adres dostawy jest na terenie Polski lub kraju, który jest dostępny do wyboru przy wskazywaniu przez Klienta adresu dostawy.
 2. Kwota 15 zł brutto stanowi koszt jednej przesyłki, bez względu na ilość zamówionych produktów znajdujących się w jednej przesyłce. Gdy Kupujący wybierze jako formę płatności za towar płatność przy odbiorze przesyłki (płatność za pobraniem), wówczas koszty przesyłki zwiększają się o 5 zł brutto.
 3. Dostawa następuje za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS oraz Acess Pointów. Kupujący dokonuje samodzielnie wyboru sposobu dostawy.
 4. Termin dostawy wynosi:
  1. 1 dzień roboczy- w przypadku umów zawartych do godz. 14:00
  2. 1-2 dni robocze- w przypadku umów zawartych po godz. 14:00
 5. Dostawa następuje na adres wskazany przez Klienta; uprawnienia osób odbierających przesyłkę pod tym adresem nie będą badane. Jeżeli dostawa jest niemożliwa lub utrudniona ze względu na podanie niepoprawnego adresu lub adresu, który stał się niepoprawny lub ze względu na fakt, że dostawa nie została przyjęta pod tym adresem lub nie została tam niezwłocznie przyjęta – odpowiedzialność za to ponosi Klient.

Dostawa

 • DHL UPS
 • DHL Access Point

Formy płatności

 • Przelew
 • Płatność za pobraniem
 • karta upominkowa

Caninsien-Newsletter

Dołącz do nas