• Nowy
Nowy

CANINSIEN 4IMMUNO

22,68 zł / 21,00 zł
Brutto
0183

Opis preparatu

4Move to specjalistyczny preparat wspierający prawidłowy rozwój, ochronę i regenerację aparatu ruchu. Stworzony zarówno dla psów młodych, gdzie układ kostny rozwija się, jak i dla starszych osobników, u których występuje niedobór niektórych składników odżywczych dla chrząstek. 4Move sprawdzi się u psów użytkowych, u których stawy są nadwyrężane i obciążane. Składniki preparatu pomogą psom z problemami reumatycznymi i ze wszelkimi zwyrodnieniami aparatu ruchu:

  • Bulwa czarciego pazura działa przeciwbólowo i pobudza apetyt. Działanie tej bulwy jest doskonale znane w medycynie naturalnej, porównywalne nawet do skuteczności środków farmakologicznych. Łagodzi objawy artretyzmu i reumatyzmu, a także działa przeciwzapalnie.
  • Kora wierzby zapobiega dalszemu postępowaniu chorób reumatycznych, ponieważ redukuje zapalenie w mięśniach i stawach. Jest uznawana za naturalny odpowiednik aspiryny.
  • Chondroityna i glukozamina uczestniczą w dostarczaniu składników odżywczych chrząstce, dzięki czemu wspomagają jej regenerację. Staje się elastyczna, co zapobiega jej pękaniu. Zarówno chondroityna jak i glukozamina występują w mazi stawowej, jednak ich ilość zmniejsza się z czasem, dlatego też niezbędne jest uzupełnianie suplementami.
  • Substancji odżywczych chrząstce dostarcza również mączka z zielonych małży nowozelandzkich. Zwiększa lepkość płynu maziowego, co poprawia motorykę, zapobiega otarciom chrząstek, a w konsekwencji ich uszkodzeniom. Dzięki zawartości krzemianów uelastycznia aparat ruchu.
  • Cynk i mangan są niezbędne podczas mineralizacji kośćca, dlatego są szczególnie istotne podczas wzrostu szczeniaków oraz u suk ciężarnych.
  • Ochronę aparatu ruchu zapewnia MSM. To siarka o doskonałej przyswajalności, jest niezbędna do tworzenia kolagenu, który odpowiada za sprężystość i odpowiednie nawilżenie. Zapobiega sztywności mięśni i stawów.

4Move zawiera specjalistyczne składniki, dlatego działa wielokierunkowo: wzmacniająco, przeciwbólowo, regenerująco i ochronnie.

Dawkowanie

Certyfikaty zdrowia

Wszystkie nasze preparaty witaminowe posiadają certyfikaty najwyższej jakości

Opinie o preparacie

ZALETY PREPARATU CANINSIEN 4IMMUNO

sprawdza się u szybko rosnących i starszych psów

idealny dla psów dużych ras i z nadwagą

doskonały dla psów użytkowanych sportowo, u których stawy są najbardziej obciążone

wspomaga psy z wszelkiego typu zwyrodnieniami stawów i chorobami układu ruchu

idealna na kości i stawy u psa