• Nowy
Nowy

CANINSIEN 4DIGEST

22,68 zł / 21,00 zł
Brutto
0182

Opis preparatu

Alergia pokarmowa u psa? Biegunka u psa? Obstrukcja? Problemy na tle układu pokarmowego to najczęstszy problem, z którym borykają się właściciele psów. Proces dobrania odpowiedniej karmy, niestrawność niektórych smakołyków, czy podkradziony “przysmak” na spacerze często kończy się bólami brzucha, biegunkami lub wymiotami.

4Digest reguluje pracę jelit i wspomaga leczenie zaburzeń trawiennych.

Jest to preparat wykorzystujący właściwości znanych i cenionych ziół w ziołolecznictwie:

  • Imbir ułatwia trawienie dzięki olejkom zawartym w kłączach. Pobudzają one wydzielanie śliny i soku żołądkowego, co wzmaga apetyt. Przeciwdziała wymiotom łagodząc mdłości, a także leczy wzdęcia.
  • Silne działanie przeciwwymiotne ma doskonale znany olejek miętowy pozyskiwany z mięty pieprzowej.
  • Podobne właściwości ma koper włoski, gdyż działa rozkurczająco na mięśnie gładkie, sprawdza się w przypadku kolek i wzdęć. Pobudza ruchy perystaltyczne, ułatwiając wchłanianie składników z treści pokarmowej.
  • Oregano ma ogromne właściwości lecznicze, między innymi na układ pokarmowy. Skutecznie usuwa szkodliwe bakterie z przewodu pokarmowego, jednocześnie nie wpływa negatywnie na pozytywna florę jelitową. Działa rozkurczająco na mięśnie gładkie, a więc i przeciwbólowo. Poprawia apetyt i działa żółciopędnie.
  • Na łagodzenie skutków przejedzenia sprawdza się anyż, który mobilizuje układ pokarmowy do wzmożonej pracy. Pobudza wydzielanie soków żołądkowych, działa żółciopędnie oraz wpływa na ruchy perystaltyczne. Jest sprawdzonym środkiem na niestrawność, wzdęcia i gazy.

Zawarte w 4Digest tokoferole mają za zadanie ochraniać wątrobę przed toksynami, które często dostają się do organizmu wraz z nieodpowiednim pokarmem. Zapobiega jełczeniu tłuszczu.

Dawkowanie

Certyfikaty zdrowia

Wszystkie nasze preparaty witaminowe posiadają certyfikaty najwyższej jakości

Opinie o preparacie

ZALETY PREPARATU CANINSIEN 4DIGEST

wzmacnia barierę jelitową

poprawia proces trawienia

działa odtruwająco, przeciwbakteryjnie

działa hamująco i zapobiega biegunkom

zapobiega, minimalizuje skutki alergii pokarmowej

reguluje proces trawienia