• Nowy
Nowy

CANINSIEN 4RECOVER

22,68 zł / 21,00 zł
Brutto
0181

Opis preparatu

Wątroba to biologiczna fabryka organizmu odpowiadająca za przemianę materii, filtracje toksyn i magazyn witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, które są silnymi antyutleniaczami i według najnowszych badań – w wysokim stopniu wzmacniają system odpornościowy, a także wykazują działanie naturalnych antybiotyków. Wzmożony wysiłek, syntetyczne antybiotyki, czy źle zbilansowana karma wpływają niekorzystnie na pracę wątroby, dlatego w takich wypadkach warto zabezpieczyć organizm podając 4Recover.

Unikatowy skład oparty jest na wykorzystaniu działania ziół, które na nowo poznawane są przez specjalistów medycyny naturalnej. Działanie preparatu opiera się na sprawniejszym dostarczeniu szkodliwych substancji do wątroby w celach przefiltrowania i wydalenia, a następnie regenerację oraz uzupełnienie niedoborów witamin antyoksydacyjnych. W tym celu wykorzystano leczniczą moc miłorzębu japońskiego, ostropestu plamistego oraz karczocha zwyczajnego.

  • Ginco biloba, czyli miłorząb japoński, poprawia krążenie krwi, zmniejsza lepkość i rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu usprawnia przepływ krwi przez wątrobę.
  • Szkodliwe substancje, które pojawiają się po oczyszczeniu krwi w wątrobie muszą być szybko wydalone, w tym celu wykorzystano właściwości karczocha zwyczajnego. Ma on właściwości żółcio- i moczopędne.
  • Silimaryna pozyskiwana z owoców ostropestu plamistego ma za zadanie zregenerować wątrobę, wpływając na sprawniejsze wytwarzanie nowych hepatocytów. Działa również ochronnie poprzez uszczelnianie błon komórek wątrobowych.
  • Dopełnieniem preparatu jest kompleks witamin, głównie rozpuszczalnych w tłuszczach (AD3EK), które uzupełniają rezerwy zmagazynowane w wątrobie.

Chcesz wzmocnić psa, zastosuj Caninsien 4Recover.

Dawkowanie

Certyfikaty zdrowia

Wszystkie nasze preparaty witaminowe posiadają certyfikaty najwyższej jakości

Opinie o preparacie

Darek
2019-05-24

Bardzo polecam, moje sie zajadały, a bardzo wybredne sa :) mile zaskoczenie :)

Napisz opinię

ZALETY PREPARATU CANINSIEN 4RECOVER

utrzymuje starsze zwierzęta w dobrej kondycji

poprawia metabolizm i wydolność

ułatwia rekonwalescencję po leczeniu farmakologicznym

przywraca prawidłowe funkcjonowanie po infekcjach wywołanych przez toksyny

regeneruje po wzmożonym wysiłku

wspomaga odchudzanie

kompleksowo regeneruje